טיפול אוטומטי בפניות שירות

התקדמו לעדכון  באמצעות שליחת הודעות  SMSמידיות במקרה של תקלה (מים, חשמל וכו’). שילחו באמצעות בילד-אפ הודעות מידיות לאנשי התחזוקה עם פרטי הפניה לטיפול. הימנעו מהצפה של שיחות ותלונות מצד הדיירים ע”י הודעות מרוכזות לדיירים בזמן אמת.

ניהול אחזקה מסודר ויעיל

קבלו באמצעות בילד-אפ תזכורות אוטומטיות בכל הקשור לאחזקה השוטפת הנכסים המנוהלים שלכם. אפשרו באמצעות באופן יזום (לכם ולכל הנוגעים בדבר) התראות לטיפולים תקופתיים של כל מערכת מתוחזקת בכל בניין.

חיסכון ניכר בעלויות גביה

הימנעו מתהליכים ארוכים של גביה מסורבלת. שלחו באמצעות בילד-אפ מכתבי גבייה אוטומטיים לדיירים באמצעות המייל ו/או SMS אישי. הפיקו במידת הצורך מכתבי התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים. חסכו משמעותית בעלויות וצמצמו עובדי גביה.

מעקב מדויק אחר הוצאות והכנסות

נהלו באמצעות בילד-אפ באופן מתקדם הכנסות והוצאות בזמן אמת. קבלו יכולת להפיק אישורי תשלום מתוך המערכת לכל דייר, לסגור חובות מול אישור תשלום, להציג דוח מצב מרכז לחובות הדיירים ולאתר פעולות כספיות בקליק אחד.

דוחות חכמים בלחיצת כפתור

הפיקו דוחות ממוחשבים לפי צורך בקליק אחד: דוח מצב הגביה, דוח כספי תקופתי, דוח הוצאות בפילוח לפי נושאים, דוח הכנסות ותזרים לתקופה,  דוח פניות לדיירים (לתלייה בבניין או באמצעות אתר אינטרנט), דוח פניות לפי מנהל אחזקה.

סליקת כרטיסי אשראי יעילה

התקדמו לסליקת כרטיסי אשראי והוראות קבע באמצעות בילד-אפ. חסכו מילוי מעטפות צ’קים ועמידה בתור בסניפי הבנק, התמודדות עם צ’קים חוזרים. שמרו באמצעות המערכת לכל דירה את פרטי הכרטיס באופן מאובטח תוך עמידה בתקן (PCI) של חברות האשראי.

ניהול מאגרי מידע מתקדם

אפשרו לכם באמצעות בילד-אפ להקים מאגרי מידע חיוניים מקיפים הכוללים ספקים, אנשי קשר, בניינים, דירות ודיירים. צרפו בקלות וביעילות קבצים ותמונות למאגרים כולל באמצעות אפליקציית מובייל מהשטח. נהלו ביעילות את המאגרים וצפו במידע נדרש גם מהשטח.

שליפת נתונים בזמן אמת

חפשו ואתרו נתונים, מידע ומסמכים במהירות באמצעות מנגנון משוכלל מבוסס קריטריונים של בילד-אפ. שלפו בזמן אמת כל פרט החיוני לכם לפעילות השוטפת כדוגמת: ספק, פרטי ציוד, בניין, דירה, דייר, ועד, או בעלי דירה מסוימים.

תיעוד קשרי לקוחות אוטומטי

תעדו התקשרויות מול הלקוחות באופן אוטומטי: מכתבים, הודעות דוא”ל, שיחות טלפון ושליחת המסרונים ((SMS. בצעו מעקב יעל אחרי כל תהליך. צפו בזמן אמת מכל מקום בכלל הפעילויות והסיכומים שבוצעו מול דייר מסוים, לפי בניין ספציפי או בחתך תקופתי.

ניהול מהמובייל מכל מקום

שדרגו את החברה לאפליקציה במובייל ותפעלו את תחזוקת הבניינים מכל מקום. קבלו נגישות מידית בשטח למאגר הספקים, לפרטי אנשי קשר ולמאגר הדירות והדיירים בבניין. נהלו וצפו בקריאות השירות, ההוצאות והחיובים, במידע ובמסמכים בדיוק כמו במשרד.

מידור ברמה גבוהה

מדרו משתמשים באפקטיביות על ידי קבוצות הרשאה מותאמות אישית. העניקו למשתמש בכיר או מנהל מערכת באמצעות בילד-אפ יכולת לערוך קבוצות הרשאה על פי הצרכים הדינמיים של הארגון. קבלו אפשרות מעקב אחרי שינויים

טכנולוגיית ענן מתקדמת

התקדמו למערכת בילד אפ בענן וחסכו השקעה ברכש של ציוד יקר. התחברו באופן מידי למערכת והתחילו לנהל את אחזקת הבניינים ביעילות מכל מקום, בזמן אמת. קבלו שקט נפשי ע”י אבטחת מידע רב-שכבתית כולל גיבוי מלא על בסיס יומי.

צרו קשר

קבלו ערך מוסף אדיר בניהול אחזקת הבתים המשותפים באמצעות בילד-אפ.

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות!

צרו קשר