אודות

בילד אפ הינה מערכת תוכנה מתקדמת לניהול נכסים ואחזקת מבנים. המערכת  פותחה על ידי חברת A Point  , על מנת לספק צורך קיים של חברות ניהול בייעול הטיפול בתחזוקה, גבייה, חשבונות ומעקב פניות של הבניינים המנוהלים על ידם. בילד אפ נחשבת למערכת הפופולרית ביותר לניהול אחזקת בתים משותפים בישראל, פועלת במודל SaaS ומספקת שירות מהיר וזמין באמצעות צוות מקצועי. 

פתרון 360 בכל היבטי ניהול ועד בית

בילד-אפ מספקת פתרון מתקדם לחברות ניהול בתים משותפים (ניהול ועד בית) בכל אספקט חיוני:

טיפול בפניות שירות, ניהול אחזקה שוטפת ואחזקה יזומה, ניהול גבייה, ניהול הוצאות והכנסות לבניינים, הפקת דוחות, סליקת כרטיסי אשראי, תיעוד קשרי לקוחות , מאגר ספקים, בניינים, דירות ודיירים. הפתרון מותאם לצרכי חברת הניהול ומטפל באפקטיביות מקסימלית במכלול המורכבויות הרב של ניהול בניינים משותפים. 

אפליקציות מתקדמות לאנשי אחזקה ודיירים

בילד אפ מותאמת לדפוסי העבודה של העידן החדש באמצעות אפליקציות מובייל חדשניות. האפליקציות מעניקות יכולת עבודה מהסמארטפון, מכל מקום בזמן אמת:

  • לאנשי האחזקה יכולת לעדכן מכל מקום על טיפול בפניות, לסגור קריאות שירות, לקבל גישה למאגרים חיוניים, לצפות בנתונים.
  • לדיירי הבתים המשותפים: לפתוח קריאות שירות, לשלם באשראי, להתעדכן בהודעות חשובות.

מומלצת ע”י חברות ניהול אחזקת בניינים מובילות

בילד אפ מותקנת בחלק הארי של חברות  ניהול ועד בית ומייעלת להם בצורה דרמטית את פעילות תחזוקת הבניינים המורכבת איתה הם מתמודדים. המערכת זוכה להמלצות חמות על תרומתה הרבה לניהול הבתים המשותפים ועל השירות המעולה שלה ע”י חברות ניהול מובילות כדוגמת איזיהאוס.