סרבול, טעויות ובלאגן בניהול?

התקדמו למערכת המובילה לחברות אחזקה

האם גם החברה שלכם מנוהלת ביעילות וחסכון זמן וכסף או שקורסים תחת עומס אקסלים ותוכנות מיושנות?

חברות הניהול המובילות כבר משתמשות ב-“בילד-אפ”!

אודות בילד-אפ

המערכת המובילה בישראל

מערכת התוכנה המתקדמת והפופולרית לניהול נכסים ואחזקות מבנים.
המערכת פותחה על ידי חברת איי-פוינט על מנת לספק לחברות הניהול טיפול יעיל בתחזוקה, גביה, חשבונות ספקים מעקב פניות של בניינים. זוהי המערכת הפופולרית ביותר לחברות אחזקה בישראל, פועלת במודל SaaS ומספקת שירות מהיר זמין ומקצועי.

אפליקציית הדיירים של בילד אפ

אפליקציות מתקדמות

עבודה מהסמארטפון, מכל מקום ובזמן אמת באמצעות אפליקציות חדשניות.
* לאנשי האחזקה – יכולת לעדכן מכל מקום על טיפול בקריאות שירות, גישה למאגרי מידע חיוניים, תקשורת עם ספקים, דיירים, ועד הבית וצפייה בנתונים.
* לדיירים – פתיחת קריאות שירות, תשלום באשראי, להתעדכן בהודעות חדשות ועוד…

תוכנה לניהול אחזקה שוטפת ויזומה של ועד הבית

פתרון 360 לניהול החברה

“בילד-אפ” מספקת פתרון מתקדם לחברות ניהול ועדי בתים בכל אספקט
קריאות שירות, אחזקה שוטפת ואחזקה יזומה, גבייה, ניהול הוצאות והכנסות לבניינים, הפקת דוחות, סליקת אשראי, קשרי לקוחות, ספקים, בניינים ודיירים. טיפול באפקטיביות מקסימלית במכלול המורכבויות של ניהול בניינים.

יתרונות בילד-אפ

מערכת מתקדמת

החלטתם לנהל את הבניינים ביעילות ולהימנע מסרבול, טעויות ובלגן? הפתרון הוא מערכת בילד-אפ! לא עוד ניירת טובענית, קבצי XL ושגיאות קריטיות. בילד-אפ תאפשר לכם לנהל כל משימה נדרשת בקליק אחד, בזמן אמת, בדיוק מרבי.

פתרון מקיף

עם בילד אפ אתם מעניקים לעצמכם פתרון ניהולי מקיף מכל מחשב וסמארטפון. המערכת תטפל בכל הצרכים החיוניים של ניהול ותפעול הבניין: אחזקה שוטפת, אחזקה יזומה, טיפול בפניות שירות, ניהול גביה, ניהול הוצאות והכנסות לבניינים, תיעוד קשרי לקוחות, ניהול מאגרי מידע, הפקת דוחות, סליקת אשראי ועוד.

שיתוף מכל מקום

בילד-אפ פועלת גם באמצעות אפליקציה בסמארטפון ומייצרת מהפכה בכל הקשור להעברת מסרים, שליטה ובקרה בתהליכי תפעול הבניין מכל מקום, שיתוף מידע אונליין עם מנהלי אחזקה, דיירים וספקים. שליחת התראות על תקלות והודעות חשובות בדוא”ל או SMS

כן. אני רוצה להתקדם!תן לי גישה למערכת בילדאפ אני רוצה להתייעץ לפני הרכישהתן לי לדבר עם יועץ מנוסה

ממליצים

יואב לוי, מנכ”ל איזי האוס

“בילד-אפ פועלת גם באמצעות אפליקציה בסמארטפון ומייצרת מהפכה בכל הקשור להעברת מסרים, שליטה ובקרה בתהליכי תפעול הבניין מכל מקום, שיתוף מידע אונליין עם מנהלי אחזקה, דיירים וספקים. שליחת התראות על תקלות והודעות חשובות בדוא”ל או SMS”

מנהלת, דניה אחזקות

“תודה גדולה ממחלקת גביה – שחייהם נעשו קלים יותר! ממחלקת הנהלת החשבונות – שעם התוכנה נעשו זריזים יותר! ממחלקת תפעול – שכבר לא שוכחים שום משימה משלל המשימות שמונחתות עליהם! מנציגי הועד בבניינים שלנו – שכעת, בעזרת התוכנה, הם מקבלים דיווחים מלאים ושוטפים בלחיצת כפתור!”

אתי, קלינקסט

“חייבת להודות על השירות המדהים שאני מקבלת מכם ועל השינויים הטכניים המסייעים. השינויים הקטנים הללו בתוכנה (מבחינתי זה קטן, אבל אני בטוחה שמבחינתכם זה דורש המון עבודה), עושים את כל ההבדל, וגורמים לכך שהתוכנה תהיה נגישה, נוחה וקלה לעבודה.”

כן. אני רוצה להתקדם!תן לי גישה למערכת בילדאפ אני רוצה להתייעץ לפני הרכישהתן לי לדבר עם יועץ מנוסה

הטקסט פונה לנשים וגברים ומנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.
ט.ל.ח

נגישות
Call Now Button