עדכון אחרון: 07/24/2022

אנחנו, בבילד אפ לניהול ואחזקת מבנים מעריכ‫׊׉ מאוד את הפרטיות שלך. לכן, ניסחנו מדיניות פרטיות זו כדי להבהיר לך בדיוק מה המידע שישמר על אודותיך, כיצד יעשה בו שימוש, למי תנתן גישה אליו, ומהן הדרכים בהן ניתן לקבל עותק מהמידע או לתקנו, במקרה שהוא אינו נכון או עדכני.

מדיניות הפרטיות שלנו משתמשת בגופן עברית רב־מגדרית, ומציעה שפה מכילה לכל משתמש‫׊׍ השירות שלנו. אם אינך רואה מדיניות זו כראוי, אנא דאגי להציגה באמצעות הגופן ובהתאם להדרכה המפורטת באתר “עברית רב־מגדרית”.

מי אנחנו?

בילד אפ הינה מערכת תוכנה מתקדמת לניהול נכסים ואחזקת מבנים. המערכת פותחה על ידי חברת A Point , על מנת לספק צורך קיים של חברות ניהול בייעול הטיפול בתחזוקה, גבייה, חשבונות ומעקב פניות של הבניינים המנוהלים על ידם. בילד אפ נחשבת למערכת הפופולרית ביותר לניהול אחזקת בתים משותפים בישראל ומספקת שירות מהיר וזמין באמצעות צוות מקצועי

האם את׌ חייב׍ למסור לנו מידע?

בהתאם לסעיף 11 לחוק הגנת הפרטיות, הרי שכל פניה ל‫׭נשים לקבלת מידע על אודותיה‫׋ מחייבת ליידע אות‫׋ האם יש חובה חוקית למסירת המידע, או שמסירת המידע תלויה ברצונ‫׎ הטוב של מוסר‫׍ המידע. במקרה זה, לא. אין חובה לספק את המידע, והעברת המידע תלויה ברצונ׎ החופשי של נושא‫׍ המידע.

מה המידע הפרטי שאנחנו שומר׊׉ עלייך?

במשפט: כאשר את׌ משתמש׍ בשירות ויוצר׍ איתנו קשר, אנחנו עשוי‫׊׉ לשמור מידע על אודותיך. מידע זה יכול שיהיה מידע מזהה, ויכול שיהיה מידע שאינו מזהה. המידע המזהה שאנחנו נשמור הוא שמך המלא, פרטי התקשרות, כגון מספר הטלפון שלך וכתובת הדואר האלקטרוני שלך וכן כל מידע שיועבר לנו במהלך השירותים, או באמצעות טפסי יצירת קשר.

מה המידע הלא-מזהה שישמר על אודותייך?

גם מידע שאינו מזהה עשוי עדיין לאפשר לאחר‫׊׉ ללמוד על אודותיך. לכן, חשוב שתדע שאנחנו שומר‫׊׉ את המידע הבא ואותו בלבד: מידע טכני, כגון סוג הדפדפן ומידע בנוגע לתוספים והגדרות במכשיר, מידע בנוגע לעמודים הנצפים, לשימוש בשירות וכדומה וכן מידע טכני שיתקבל במהלך התקשורת עמך.

כיצד מידע על אודותיך נאסף?

הדרך בה מידע נאסף משפיעה על השיקולים בשימוש בשירותים שלנו. לכן, חשוב שנספק מידע בדיוק לגבי איסוף המידע שלך. אנחנו אוספ‫׊׉ את המידע שמסופק לנו בזמן השימוש בשירות שלנו, וגם מקבל‫׊׉ מידע מצדדים שלישיים שלא נעשה בהם שימוש במהלך השירות.

כיצד נעשה שימוש במידע על אודותיך?

הדרך בה נשתמש במידע עלייך משפיעה על הבחירות השונות, והם המטרות הרלוונטיות לעיבוד המידע. אנחנו לצרכי מתן השירות, נעביר חלק מהמידע לשותפים העסקיים שלנו, מייצר‫׊׉ פרופילים לספק שירותים בצורה טובה יותר ואם נתבקש על ידך להעביר מידע לגורם מסוים, אנו נעשה זאת.

למי עוד יש גישה למידע?

ככלל, ככל שלפחות ‫׭נשים יש גישה למידע על אודותיך, כך יותר טוב. במקרה של השירות שלנו, יש גישה לעובד‫׊׉ שלנו, תחת חובת סודיות, לרשויות אכיפת חוק, אם אלו יציגו דרישה מוסמכת, למשתמש‫׊׉ אחר‫׊׉ בשירות, אית‫׋ יצרת‫׋ קשר, לספקי׊׉ תשלומים והנהלת חשבונות שלנו, שעשויים גם להעביר דיווחים לרשויות מס בהתאם לחוק; כמו כן, יתכן כי במקרים מסוימים אנחנו נספק גישה זמנית למי שדרוש׌ לנו לאספקת השירות, תחת הסכם עיבוד מידע ספציפי.

מיהם הצדדים השלישיים להם יש גישה?

צדדים שלישיים הם שירותים חיצוניים המקבלים גישה למידע ומסייעים לנו במתן השירות. כל אחד מהם חותם על מסמך שנקרא “הסכם עיבוד מידע” ובתרחיש אופטימלי, נערכה בדיקת נאותות לפי הנחיות הרשות להגנת הפרטיות על שימוש במיקור חוץ. במקרה שלנו, שמיר מערכות – המשמשת אותנו לשליחת הודעות סמס, קרדיט גארד – המחזיקה את פרטי כרטיס האשראי (בתקן PCI המאושר על ידי חברות האשראי), כ.א.ל המחזיקה מידע על עסקאות בכרטיסי אשראי, שירות “משולם” לביצוע תשלומים באתר וחברת “שלח מסר” שרושמת אותך לרשימת התפוצה שלנו

כיצד אנחנו יכול׊׉ לצור איתך קשר?

ככל שאנחנו נשלח יותר פניות, כך את‫׌ עשוי‫׌ להרגיש מוטרד‫׮ יותר ופרטיותך תפגע. לכן, חשוב שנבהיר בדיוק מהם הצפיות שלנו ממערכת היחסים. אנחנו שול‫ח׊׉ עדכונים תקופתיים בדואר אלקטרוני ומסרונים, ותמיד ניתן לבקשה הסרה מרשימת התפוצה שלנו. אם המידע הועבר לאחר‫׊׉, ההסרה תחול גם עליה‫׋, אנחנו עוד עשוי‫׊׉ לצור איתך קשר במקרה בו רשות מוסמכת תבקש שנעשה זאת.

האם את׌ יכול׌ לעיין במידע, לתקן או לעדכן מידע הנוגע אלייך?

בהתאם לסעיף 13 לחוק הגנת הפרטיות, זו זכותך לעיין במידע השמור עלייך. בהתאם לסעיף 14 לחוק, תוכל לעדכן או לתקן מידע שאינו עדכני עוד. על פי החוק הישראלי, אין חובה לאפשר לך למחוק מידע, אך אם תפנה לממונה על הגנת הפרטיות במאגר, ה‫‫׊‫א ‫׏וכל לספק לך מענה ספציפי לסוגיה זו.

ומה עם עוגיות?

עוגיה היא קובץ קטן שמושתל על המחשב שלך, ומאפשר לנו לחסוך מילוי פרטים כמו פרטי התחברות והתקשרות בכל עמוד. מצד שני, גורמ‫׊׉ עוינ‫׊׉ יכול‫׊׉ להשתמש בעוגיות כדי לעקוב אחריך לאורך הרשת. במקרה של השירות שלנו, אנחנו משתמש‫׊׉ בעוגיות שלנו בלבד.

ומה עם אירועי אבטחה?

נכון להיום, החוק הישראלי אינו מחייב בעל‫׊׍ מאגר מידע לעדכן אותך על אירועי אבטחת מידע שהתרחשו, אלא דורש כי הדיווח יגיע לרשות להגנת הפרטיות. אלא, שתמיד בעל׊׍ מאגר יכול‫׊׉ לספק לך הגנה טובה יותר. במקרה שלנו, אנחנו עומד‫׊׉ בחובה החוקית, ונדווח במקרה שבו רשות מוסמכת תורה לנו לדווח על אירוע אבטחה. תלונות תבחן לפי שיקול דעתנו.

ממונה הגנת הפרטיות

ממונה הגנת הפרטיות במאגר ה‫׊א איי פוינט מערכות בע”מ. ניתן לצור עמ‫׎ קשר בכתובת הדואר האלקטרוני [email protected].

שינויים ועדכונים

ככל שיהיו שינויים ועדכונים במסמך זה, אנו נביא אותם לידיעתך בהקדם, על ידי עדכון אתר האינטרנט שלנו, או על ידי שליחת הודעה לכלל המשתמש‫׊׉ שלנו.