לקוחות

ממליצים

פרומתאוס

התהליך של Apoint הוא עבורנו “שגר ושכח”, וכתוצאה מתהליך היעיל והמקצועי, אנחנו, השותפים בפרומתאוס יכולים להתמקד בעבודתנו ולדעת שאנו לא מתפשרים על האיכות…

חברת פרומתיאוס
amiran logo

לקחה סיפור גרוע, לא מבושל ולא מקושר, סידרה אותו ותפרה לו סוף טוב. אין מילים לתאר את רמת המקצועיות, השירות והזמינות שזכיתי לה ב APoint . אין באג שלא נפתר )והיו הרבה(, ואין צורך שעלה ש APoint לא נתנה לו מענה.

מנהל מערכות מידע, Amiran קניה
almog diagnostic

היי דניאל, המעבר עבר בצורה חלקה כמעט עם 0 תקלות. אבקש להביע הערכתי לצוות שלך על המקצוענות הנכונות לעזור ועל שיתוף הפעולה – כיף לעבוד אתכם. יום טוב ושנה טובה,,,

יעל אלון, אלמוג דיאגנוסטיקה
רבני קהילות

..אני חייב לציין שאנו מרוצים הרבה מעבר למה שציפינו. הצוות הנהדר של החברה בהובלת דניאל – המנכ”ל, פשוט עושים עבודה נהדרת תוך שהם נותנים את הלב והנשמה לשירות ולפתרונות אותם הם מייצרים גם אם זה הרבה מעבר לשירות שסוכם בינינו. אני ממליץ בחום לעבוד איתם..

עמיחי אליהו, מנכ''ל ארגון רבני קהילות
הסיירת הירוקה

לצוות A Point

שגם בימים לחוצים ובשעות לא שגרתיות, תמיד הבעתם נכונות, רצון טוב, מסירות מעוררת הערכה ומקצועיות מדרגה ראשונה – המון המון תודה!

יעל הסיירת הירוקה (מחוז דרום)
shakuf media

היי דניאל, תודה על השיחה ושירות המקצועי- זה כבר די נהיה נדיר (או לפחות ראוי לציון) לשאול נותן שירות שאלה מקצועית, בארצנו הקטנטונת – ולהיענות על ידי המנכל שתיכנת את המערכת בצורה עניינית לשאלה הטכנית שלי ואף הרבה מעבר .

אלעד לוי, שקוף מדיה
שי יעוץ לניצולי שואה

לדניאל ולכל צוות אייפוינט,

רוצה להביע בפניכם תודה והערכה רבה על השירות שקבלנו מכם. קבלנו יחס רציני, הגון ומקצועי ביותר לאורך כל התקופה. למדתם במהירות את דרכי הפעולה שלנו. הייתם קשובים וזמינים תמיד לפניותינו ונתתם פתרון טוב לכל בקשותינו..

אוריין קייזר, מנכ''לית שי שירותי יעוץ לניצולי שואה בע''מ
Lions Club

אנו רוצים לציין את חברתכם על השירות, התחזוקה והפיתוח אותם הנכם מספקים לנו לתפעול המערכת. הבנת הצרכים ומתן פתרונות לבקשות והדרישות ראויים לציון. אנו מצפים להמשך שיתוף הפעולה עמכם גם בשנים הקרובות..

חיים פרביאש, יו''ר וועדת המרכז מועדון ליונס